Hromosvody Cheb

web: www.hromosvody-cheb.cz


Hromosvody Cheb
Novinky

Partneři:

dehn.cz

elektro-koudelka.cz

strechy-vavra.cz

klempex.cz

tercom.cz

lbks

polygontech.cz

_____________________

Certifikáty:

 


Proč mít hromosvody a patřičné přepěťové ochrany?

Nikdo (ani pojišťovny) Vám nezaručí, že do Vašeho objektu neudeří BLESK. Přesto cena hromosvodu a dalších ochran proti přepětí je mizivá oproti ceny majetku, jež má ochránit.

Od dob nedávno bývalých se začíná více brát zřetel na cenu lidského života a majetku. Právě proto je hromosvod a další ochrany před bleskem stále důležitější ochranou lidského života a samozřejmě i jeho majetku.

Čemu má hromosvod zabránit?

Kvalitně nainstalovaný hromosvod by měl především zabránit ohrožení života lidí, dále pak nebezpečnému jiskření, které by mohlo zapálit ochraňovaný objekt. Dále by měl zabránit přeskoku blesku na ostatní elektroinstalace a kovové části uvnitř objektu.

Žádejte od svého dodavatele certifikáty použitých výrobků!!!!

Výrobky použité k montáži hromosvodu musí mít platné certifikáty. Dost často se setkáváme s výrobky tzv.vyrobených v garáži. Při pojistné události,či při soudních sporech by majitel hromosvodu s výrobky bez platných certifikátů neuspěl.

 Proč mít pravidelnou revizi?

Po nové montáži hromosvodu je vystavena výchzí revize. Na této revizi je údaj o následující pravidelné revizi. Mít pravidelnou revizi není ze zákona nutné. Jenže při případné pojistné události,pojišťovna v případě,že nemáte platnou revizní zprávu,buď nevyplatí pojistnou částku,nebo ji v lepším případě poníží. Nejhorší však je možné ohrožení života lidí v objektu.

Cena pravidelné revize je v porovnání s cenou objektu opravdu zanedbatelná. O lidských obětech ani nemluvě.

Při pravidelné revizi hromosvodu lze odstranit případné nedostatky,jako například nově naintalované anténí systémy či odkouření plynových spotřebičů v komínech.Viz následující fotografie.

Kontakt

  MICHAL ŠILHÁNEK

Hromosvody-Cheb

U rybníka 732

350 02 Cheb-Podhrad

e-mail: silhanek.michal@seznam.cz

mobil: +420 608 664 194

IČO 01775642

DIČ CZ7303251813

Bank.spoj.:Reif.Bank                    298 494 0001/5500

______________________________

Pomáhám dětem s autismem:

 FOR HELP s.r.o.


CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies